Паперовий стакан на крафт-картоні 320 мл

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ320/4-крафт
1,80 ₴
Показати оптові ціни+380937506878
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан паперовий для холодних і гарячих напоїв 320 мл
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок.
Стаканчики можуть комплектуватися тримачами для стаканів "на винос", термочохли.
Відмінна якість, не течуть!
Стакани завжди є на складі. Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Доставка по Харкову від 3 ящиків - безкоштовно.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик можемо укомплектувати різними розмірами стаканів за Вашим бажанням.
Розфасовані по 40 шт в поліетиленові рукави, у ящику 1000 шт.
Ознайомитися з усім асортиментом нашої продукції Ви можете на сайті http://vivacup.uaprom.net/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Матеріал | Папір |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Об`єм | 320 мл |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| друк | офсетний |
| кількість шт в рукаві | 40 |
| кількість шт в ящику | 1000 |
| щільність картону | 295 г/м2 |
| ламінування | внутрішнє |
| висота стаканчика | 110 мм |
- Ціна: 1,80 ₴
- Спосіб упаковки: Розфасовані по 40 од. у поліетиленові рукави, у ящику 1000 од.





