Паперовий стакан 218 мл брендований

- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: СТ218/3
Відправка з 21 квітня 2026від 1,42 ₴
Мінімальне замовлення — 5000 шт.
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
паперовий стаканчик з односторонньою внутрішньої ламінацією 218 мл Можливість нанесення будь-якого малюнка.
Паперові стаканчики для кави. Виготовлення і готові варіанти
Наша компанія готова надати Вам найширший асортимент паперових стаканчиків для гарячих напоїв ( 110, 165, 182, 200, 218, 255, 360, 320, 420мл з індивідуальним малюнком. ).
Чому паперові стаканчики краще пластикових?
- Тому, що це екологічно чистий продукт;
- Тому, що папір не виділяє шкідливих для нашого організму речовин;
- Стаканчики легко піддаються утилізації;
- 100% гарантія, що Ви не будете пити із повторно використаного посуду, на відміну від пластику, який часто підсовують клієнтам;
- Ідеальний вибір для пікніка, кава паузи та інших заходів
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок. Друк - офсетний, харчовими фарбами.
Стаканчики можуть комплектуватися термочехлами, тримачами для склянок "на винос".
Відмінна якість. Не течуть!
Фасовка по 50 од. в поліетиленові рукави, в ящику 1500 од.
Також компанія виробляє білі стакани, склянки зі стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на часті запитання Ви можете переглянути в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 1500 шт. |
| Діаметр | 73 мм |
| Висота | 80 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| друк | офсетний |
| кількість шт в рукаві | 50 |
| кількість шт в ящику | 1500 |
| ламінування | одностороннє |
| висота стаканчика | 80 мм |
- Ціна: від 1,42 ₴
- Мінімальне замовлення: 5000 шт.
- Спосіб упаковки: по 50 од.в поліетиленові рукави. У гофротарі (55х35х37 см) - 2000 од.









