Двошаровий паперовий стакан 255 мл Трикутники чорні на крафт базі

Новинка
- Під замовлення
Відправка з 05 квітня 20262,50 ₴
+380937506878
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаканчик картонний для напоїв 255 мл.
Використовуємо якісний картон.
Продукція має гігієнічний висновок.
Чудова якість, не тече!
Стакани завжди є на складі.
Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик може укомплектувати різними розмірами стаканів за Вашим бажанням.
Доставка за Харковом від 5 ящиків — безплатно.
Також компанія виробляє стакани за макетом замовника.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на найбільш поширені запитання Ви можете подивитися в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Об`єм | 255 мл |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 90 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| друк | офсетний |
| кількість шт в рукаві | 20 |
| кількість шт в ящику | 1000 |
| щільність картону | 250 г/м2 |
| ламінування | внутрішнє |
| висота стаканчика | 90 мм |
- Ціна: 2,50 ₴
- Спосіб упаковки: Розфасовані по 30 шт. у поліетиленові рукави. У ящику (57х41х52 см) — 1050 шт.



