Паперовий стакан 420 мл брендований

- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: СТ420/3
Відправка з 21 квітня 2026від 2,37 ₴
Мінімальне замовлення — 5000 шт.
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
Стакани паперові 420 мл з малюнком для гарячих і холодних напоїв.
Виготовимо для Вас склянки 110, 165, 182, 200, 218, 255, 360, 320, 420 мл з індивідуальним малюнком.
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок.
Друк ― офсетний, харчовими фарбами.
Послуги дизайнера по переддрукарської підготовки макета надаються безкоштовно!
Стаканчики можуть комплектуватися кришками, термочехлами, тримачами для склянок "coffee to go".
Фасовка по 40 од. в поліетиленові рукави, в ящику 1000 од.
Також компанія виробляє білі стакани, склянки зі стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на часті запитання Ви можете переглянути в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Об`єм | 420 мл |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота | 110 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| друк | офсетний |
| кількість шт в рукаві | 40 |
| кількість шт в ящику | 1000 |
| щільність картону | 295 г/м2 |
| ламінування | одностороннє |
| висота стаканчика | 90 мм |
- Ціна: від 2,37 ₴
- Мінімальне замовлення: 5000 шт.
- Спосіб упаковки: по 40 од. в поліетиленові рукави. У гофротарі (50х41х46 см) - 1000 од.









