Паперовий стакан 360 мл Україна Єдина

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ110/5-Україна Єдина
1,50 ₴
Показати оптові ціни+380937506878
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаканчик паперовий для напоїв 360 мл.
Використовуємо якісний картон.
Продукція має гігієнічне заключення.
Відмінна якість, не течуть!
Склянки завжди є на складі.
Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик можемо укомплектувати різними розмірами стаканів за Вашим бажанням.
Доставка по Харкову від 5 ящиків - безкоштовно.
Також компанія робить стакани із стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на питання, що найчастіше ставляться, Ви можете подивитися в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 1400 шт. |
| Об`єм | 360 мл |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 115 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Склад набору | |
| Стакан | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фото | Україна Єдина |
| друк | офсетний |
| кількість шт в рукаві | 50 |
| кількість шт в ящику | 1400 |
| щільність картону | 255 г/м2 |
| ламінування | внутрішнє |
| висота стаканчика | 115 мм |
- Ціна: 1,50 ₴
- Спосіб упаковки: Розфасовані по 50 од. у поліетиленові рукави. У ящику (63х325х33 см) - 1400 од.


