Паперовий стакан 182 мл брендований

- В наявності
- Тільки оптом
- Код: СТ182/3
від 1,32 ₴
Мінімальне замовлення — 5000 шт.
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
Одноразові паперові стакани 182 мл. З індивідуальним малюнком.
Для гарячих і холодних напоїв.
Виготовимо для Вас склянки 110, 165, 182, 200, 218, 255, 360, 320 і 420 мл брендовані.
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок.
Друк ― офсетний, харчовими фарбами.
Послуги дизайнера по переддрукарської підготовки макета надаються безкоштовно.
Стаканчики можуть комплектуватися кришками, термочехлами, тримачами для склянок "на винос".
Відмінна якість. Не течуть!
Фасовка по 50 шт. в поліетиленові рукави, в ящику 1600 шт.
Також компанія виробляє білі стакани, склянки зі стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на часті запитання Ви можете переглянути в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 1600 шт. |
| Об`єм | 180 мл |
| Діаметр | 72 мм |
| Висота | 70 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| друк | офсетний |
| кількість шт в рукаві | 50 |
| кількість шт в ящику | 1600 |
| ламінування | одностороннє |
| висота стаканчика | 70 мм |
- Ціна: від 1,32 ₴
- Мінімальне замовлення: 5000 шт.
- Спосіб упаковки: Розфасовані по 50 од. в рукаві, у гофротарі (62*29*37 см) 1600 од.









