Паперовий стакан брендований 110 мл

- Під замовлення
- Тільки оптом
- Код: СТ110/3
Відправка з 21 квітня 2026від 1,24 ₴
Мінімальне замовлення — 5000 шт.
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
Паперові (картонні) стаканчики (110мл) від виробника.
Виготовлення паперових стаканчиків
Стакани паперові 110 мл з малюнком.
Виготовимо для Вас склянки 110, 165, 182, 200, 218, 255, 360, 320, 420 мл з індивідуальним малюнком.
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок.
Друк ― офсетний, харчовими фарбами.
Послуги дизайнера по переддрукарської підготовки макета надаються безкоштовно!
Стаканчики можуть комплектуватися кришками, тримачами для склянок.
Фасовка по 50 шт. в поліетиленові рукави, в ящику 2500 шт.
Також компанія виробляє білі стакани, склянки зі стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на часті запитання Ви можете переглянути в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість в упаковці | 2500 шт. |
| Об`єм | 110 мл |
| Діаметр | 61 мм |
| Висота | 57 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| кількість шт в рукаві | 50 |
| кількість шт в ящику | 2500 |
| щільність картону | 205 г/м2 |
| ламінування | внутрішнє |
| висота стаканчика | 57 мм |
- Ціна: від 1,24 ₴
- Мінімальне замовлення: 5000 шт.
- Спосіб упаковки: По 50 од.в поліетиленові рукави. В ящику (63х32х33 см) - 2500 од.









