Паперовий стакан 255 мл білий

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ255/1
1,35 ₴
Показати оптові ціни+380937506878
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан паперовий для холодних і гарячих напоїв 255 мл
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок.
Відмінна якість, не течуть!
Стакани завжди є на складі. Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Доставка по Харкову від 3 ящ - безкоштовно.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик можемо укомплектувати різними розмірами стаканів за Вашим бажанням.
Розфасовані по 50 шт в поліетиленові рукави, у скриньки 1500 шт.
Ми виробляємо стакани об'єднання об'ємом 110, 165, 182, 200, 218, 360 мл.
Також компанія виробляє стакани зі стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на найбільш поширені питання Ви можете подивитися в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1500 шт. |
| Об`єм | 255 мл |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 90 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фото | білий |
| кількість шт в рукаві | 50 |
| щільність | 225-245 Г/М2 |
| кількість шт в ящику | 1500 |
| ламінування | односторонннее |
| висота стаканчика | 90 мм |
- Ціна: 1,35 ₴
- Спосіб упаковки: Розфасовані по 50 од. в поліетиленові рукави. В ящику (63х30х41 см) - 1500 од.


