Паперовий стакан 165 мл білий

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ165/1
0,89 ₴
Показати оптові ціни+380937506878
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаканчик картонний для напоїв 165 мл.
Використовуємо якісний картон.
Продукція має гігієнічне заключення.
Відмінна якість, не течуть!
Склянки завжди є на складі.
Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик можемо укомплектувати різними розмірами стаканів за Вашим бажанням.
Доставка по Харкову від 5 ящиків - безкоштовно.
Також компанія робить стакани із стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на питання, що найчастіше ставляться, Ви можете подивитися в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 2000 шт. |
| Об`єм | 165 мл |
| Діаметр | 65 мм |
| Висота | 78 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| кількість шт в рукаві | 50 |
| щільність | 205-225 г/м2 |
| кількість шт в ящику | 2000 |
| ламінування | одностороннє |
| висота стаканчика | 78 мм |
- Ціна: 0,89 ₴
- Спосіб упаковки: Розфасовані по 50 од. у поліетиленові рукави. У ящику (55х35х37 см) - 2000 од.


