Паперовий стакан Снупі 420 мл

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: СТ420/2-Снупи
2,15 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 056-37-99Татьяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Алена
Одноразові паперові (картонні) стаканчики 420 мл з логотипом від виробника.
Склянки серії "Снупі" включають в себе розміри стаканчиків 110, 165,182, 255, 360, 320, 420 мл
Чи не течуть! Не мають запаху при наливанні окропу!
Стаканчики можуть комплектуватися кришками, власниками для склянок "на винос".
Доставка в міста України будь-яким зручним для Замовника автоперевізником.
Доставка по Харкову від 3 ящ - безкоштовно.
Розфасовані по 40 шт в поліетиленові рукави, в ящику 1000 шт.
Також компанія виробляє білі стакани і стакани з індивідуальною печаткою Замовника.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на найбільш поширені питання Ви можете подивитися в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VIVA-CUP |
| Страна производитель | Украина |
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Количество в упаковке | 1000 шт |
| Диаметр | 90 мм |
| Высота | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| печать | офсетная |
| кол-во шт в рукаве | 40 |
| кол-во шт в ящике | 1000 |
| плотность картона | 295 г/м2 |
| ламинирование | внутреннее |
| высота стаканчика | 110 мм |
- Цена: 2,15 ₴
- Способ упаковки: Розфасовані по 40 шт в поліетиленові рукави. В ящику (50 * 41 * 46 см) - 1000 шт.





