Паперовий стакан 540 мл білий

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ 420/1
2,12 ₴
Показати оптові ціни+380937506878
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаканчик картонний білий для напоїв 540 мл.
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок
Відмінна якість, не течуть!
Стакани завжди є на складі. Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Доставка по Харкову від 5 ящ - безкоштовно.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик можемо укомплектувати різними розмірами стаканів за Вашим бажанням.
Також компанія виробляє стакани зі стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на найбільш поширені питання Ви можете подивитися в меню головної сторінки нашого сайту
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Об`єм | 420 мл |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота | 115 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| кількість шт в рукаві | 40 |
| кількість шт в ящику | 1000 |
| ламінування | внутрішнє |
| висота стаканчика | 115 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
- Ціна: 2,12 ₴
- Спосіб упаковки: по 40 од. в поліетиленові рукави. У ящику (50х41х46 см) - 1000 од

