Паперовий стакан 200 мл білий

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ200/1
1,14 ₴
Показати оптові ціни- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
Стакан паперовий для холодних і гарячих напоїв 200 мл
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок.
Стаканчики можуть комплектуватися тримачами для склянок "на винос".
Відмінна якість, не течуть!
Стакани завжди є на складі. Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Доставка по Харкову від 3 ящ - безкоштовно.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик можемо укомплектувати різними розмірами склянок за Вашим бажанням.
Розфасовано по 50 шт в рукави, в ящику 2000 шт.
Також компанія виробляє стакани зі стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на часті запитання Ви можете переглянути в меню головної сторінки нашого сайту.
Інші розміри стаканчиків Ви можете переглянути на головній сторінці сайту
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 2000 шт. |
| Об`єм | 200 мл |
| Діаметр | 68 мм |
| Висота | 89 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| кількість шт в рукаві | 50 |
| кількість шт в ящику | 2000 |
| ламінування | одностороннє |
| висота стаканчика | 89 мм |
- Ціна: 1,14 ₴
- Спосіб упаковки: по 50 шт в поліетиленові рукави. У скриньки (55х35х37 см) - 2000 шт

