Паперовий стакан 110 мл Ukraine is

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ110/5-Ukraine is
0,92 ₴
Показати оптові ціни+380937506878
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаканчик паперовий для напоїв 110 мл.
Використовуємо якісний картон.
Продукція має гігієнічне заключення.
Відмінна якість, не течуть!
Стаканчики завжди є на складі.
Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик можемо укомплектувати різними розмірами стаканів за Вашим бажанням.
Доставка по Харкову від 5 ящиків - безкоштовно.
Також компанія робить стакани із стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на питання, що найчастіше ставляться, Ви можете подивитися в меню головної сторінки нашого сайту.
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Кількість в упаковці | 2500 шт. |
| Об`єм | 110 мл |
| Діаметр | 61 мм |
| Висота | 57 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Склад набору | |
| Стакан | 50 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фото | Ukraine is... |
| друк | офсетний |
| кількість шт в рукаві | 50 |
| кількість шт в ящику | 2500 |
| щільність картону | 205 г/м2 |
| ламінування | внутрішнє |
| висота стаканчика | 57 мм |
- Ціна: 0,92 ₴
- Спосіб упаковки: Розфасовані по 50 од. у поліетиленові рукави. У ящику (63х325х33 см) - 2500 од.






