Паперовий стакан 320 мл білий

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СТ320/1
1,80 ₴
Показати оптові ціни+380937506878
- +380 (99) 056-37-99Тетяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Альона
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стаканчик картонний білий для напоїв 320 мл.
Використовуємо високоякісний картон. Продукція має гігієнічний висновок.
Відмінна якість, не течуть!
Стакани завжди є на складі. Наші консультанти допоможуть розрахувати вартість доставки будь-яким зручним для Вас автоперевізником.
Доставка по Харкову від 3 ящ - безкоштовно.
Відвантажуємо від 1 ящика. Ящик можемо укомплектувати різними розмірами стаканів за Вашим бажанням.
Також компанія виробляє стакани зі стандартним малюнком.
Нашу продукцію, ціни, відповіді на найбільш поширені питання Ви можете подивитися в меню головної сторінки нашого сайту
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Так |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Об`єм | 320 мл |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 90 мм |
| Виробник | VIVA-CUP |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фото | білий |
| кількість шт в рукаві | 40 |
| кількість шт в ящику | 1000 |
| ламінування | внутрішнє |
| висота стаканчика | 90 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип склянки | Низький |
- Ціна: 1,80 ₴
- Спосіб упаковки: по 40 од.в поліетиленові рукави. У ящику (50х41х46 см) - 1000 од.


