Паперовий стакан 420 мл Лінійка

- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: СТ420/2-Линейка1
2,15 ₴
Показать оптовые цены- +380 (99) 056-37-99Татьяна
- +380 (57) 758-95-58Бухгалтерия
- +380 (93) 750-68-78Алена
Одноразові паперові склянки великі
Великі паперові стаканчики об'ємом 420 мл - це ідеальний вибір для розливу як холодних, так і гарячих напоїв. Завдяки якісному матеріалу, з якого вони виготовлені, склянки добре тримають форму і не протікають. Паперова одноразовий посуд відмінно зберігає температуру вмісту і при цьому не обпікає руки. А при контакті з окропом стаканчики не виділяють шкідливих речовин і неприємних запахів. Саме тому з них приємно пити будь-який напій.

Яскраві і стильні одноразові паперові стакани з серії даної серії дозволять вам залучити нових клієнтів і підвищити рівень будь-якого закладу. Адже це відмінне місце для вашої реклами. У нас ви можете замовити не тільки представлені товари, а й склянки з оригінальним малюнком. Ніяк не визначиться з дизайном? Наші дизайнери безкоштовно допоможуть в предпечатной підготовці макета! Також в каталозі нашого сайту представлені комплектуючі до стаканчиках, наприклад, кришки, термочохли і власники "на винос".
Доставка по Харкову від 3 ящика - безкоштовно!
Ознайомитися з нашими роботами можна перейшовши в розділ «Фотогалерея».

| Основные | |
|---|---|
| Вид одноразовой посуды | Стакан |
| Назначение | Для холодных и горячих напитков/еды |
| Материал | Бумага |
| Подходит для алкогольных напитков | Да |
| Количество в упаковке | 1000 шт |
| Объем | 420 мл |
| Диаметр | 90 мм |
| Высота | 110 мм |
| Производитель | VIVA-CUP |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| печать | офсетная |
| кол-во шт в рукаве | 40 |
| кол-во шт в ящике | 1000 |
| плотность картона | 295 г/м2 |
| ламинирование | внутреннее |
| высота стаканчика | 110 мм |
- Цена: 2,15 ₴
- Способ упаковки: по 40 шт в поліетиленові рукави. В ящику (50х41х46 см) - 1000 шт


